Sharp FP-J – najnowsza seria oczyszczaczy powietrza

zdrowe powietrze

Oczyszczacze powietrza firmy sharp, to zdecydowany lider w branży. Japońskie urządzenia cieszą się ogromną popularnością, głównie z powodu swojej skuteczności. Sharp to również oczyszczacz do powietrza , który proponuje bardzo wiele rozwiązań i modeli, wśród których niemal każdy użytkownik znajdzie sprzęt do sterylizacji powietrza dla siebie.

Sharp do polskich sklepów wprowadził cztery serie urządzeń, w tym najnowszą serię oczyszczaczy powietrza firmy Sharp bez funkcji nawilżania FP-J. Czym charakteryzuje się najnowsza seria i czym kierować się przy wyborze urządzenia z przeznaczeniem do domu?

Oczyszczacze powietrza firmy Sharp- seria FP-J

Najnowsza seria oczyszczaczy do powietrza cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów, co prawda akurat w tej serii zabrakło możliwości nawilżania powietrza, jednak inne funkcje zostały zachowana, a nawet ulepszone.

Seria oczyszczaczy FP-J to najnowsze urządzenia, które proponuje japoński Sharp. Modele na rynku pojawiły się w 2020 roku i od początku cieszą się dużym zainteresowaniem, a także zbierają pochlebne recenzje. Oczyszczacz powietrza firmy Sharp z serii FP-J będzie odróżniać od pozostałych, w głównej mierze przeznaczenie, brak funkcji nawilżania. Ta seria jest pozbawiona funkcji nawilżania, dlatego najlepiej wybierać te modele do pomieszczeń, w których wilgotność jest na odpowiednim poziomie czyli waha się od 40% do 60%. Modele z tej serii sprawdzą się do powierzchni od 22 m² do 62 m².

Oczyszczacze z serii FP-J, jak np. SHARP FP-J80EUW, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W serii FP-J znajdziemy zarówno najmniejszy oczyszczacz, który proponuje japoński Sharp, jak również największy przeznaczony do powierzchni nie przekraczających 62 m2- SHARP FP-J80EUW.

Jakie zmiany nastąpiły w serii FP-J:

  • brak funkcji nawilżania,

  • Sharp FP-J30EUW- najmniejszy model oczyszczacza marki Sharp,

  • Sharp FP-J80EUW- przeznaczony do powierzchni aż do 62 m²,

  • tryb CLEAN ION SHOWER.

Czym kierować się przy wyborze oczyszczacza do powietrza marki Sharp?

Decydując się na oczyszczacz powietrza marki Sharp, np. z serii FP-J należy go odpowiednio dopasować . W jaki sposób?

  • Po pierwsze dopasuj powierzchnię oczyszczania do powierzchni pomieszczenia w którym będzie umieszczony oczyszczacz do powietrza.

  • Po drugie sprawdź ich głośność, z reguły oczyszczacze powietrza firmy Sharp pracują cicho, kiedy szukamy urządzenia, które ma pracować np. w sypialni wówczas głośność będzie mieć jeszcze większe znaczenie.

  • Po trzecie zastanów się nad funkcjami, oczyszczacze z serii FP-J jak popularny SHARP FP-J80EUW nie nawilżają powietrza ale skutecznie je oczyszczają i jonizują, dodatkowe funkcje są równie ważne, dlatego przed zakupem dobrze zapoznajmy się z opisem danego produktu.

  • Po czwarte określ ile jesteś w stanie wydać, kiedy zawęzimy budżet do konkretnej kwoty wówczas znacznie łatwiej będzie nam podjąć decyzję, co do wyboru najlepszego urządzenia do własnego domu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl