Jaka jest najlepsza mokra karma dla psa?

karma dla psa

Wybór konkretnej karmy dla psa może nastręczać kłopotów, zwłaszcza jeśli nie wiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie. W dzisiejszym artykule pragniemy Wam to nieco ułatwić i przedstawiamy kilka najlepszych karm mokrych dla psa.

Podawanie mokrej karmy dla psa ma wiele zalet. Przede wszystkim w ten sposób dostarczamy pupilowi większej ilości wody. Jeśli nie przepada on za piciem, takie rozwiązanie będzie dla niego najkorzystniejsze.

Ponadto mokra karma dla psa polecana jest dla zwierząt, które mają problemy z gryzieniem, czyli np. dla seniorów lub psów z problemami zdrowotnymi w obrębie szczęki lub jamy ustnej. Jest to też dobre rozwiązanie dla niejadków, gdyż karma mokra jest zdecydowanie bardziej smakowa i aromatyczna.

Zanim jednak pójdziecie do sklepu dla zwierząt lub odwiedzicie sklep zoologiczny online, musicie wiedzieć, że karma mokra karmie mokrej nierówna. Nie sięgajcie po pierwszą lepszą puszkę, gdyż najprawdopodobniej nie będzie to najwyższej jakości wybór. Przy zakupie warto zwrócić baczną uwagę na skład produktu, a także jego przeznaczenie. Ważna może okazać się również marka. Poniżej przedstawiamy kilka subiektywnych typów najlepszej karmy mokrej dla psa.

Sprawdź także: Sucha karma dla psa Ranking

Dolina Noteci

Karmy mokre dla psa Dolina Noteci to jeden z popularniejszych wyborów wśród właścicieli czworonogów. Ta polska marka posiada bardzo wiele smaków pożywienia dla pupili. Jej głównym atutem jest bardzo wysoka jakość do ceny produktu. To sprawia, że wyroby Doliny Noteci są tak chętnie wybierane przez konsumentów.

Animonda

Kolejną propozycją wartą uwagi są karmy mokre dla psa marki Animonda. Zaletą ich wyrobów jest bardzo precyzyjnie opisany skład i starannie dobrane składniki dobrej jakości. To sprawia, że Animonda cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli psów i jest bardzo lubiana przez czworonogów.

Taste of Wild

Jeśli chcecie, by pożywienie Waszego psa było jak najbardziej zbliżone do naturalnego, dzikiego pokarmu, to wybierzcie markę Taste of Wild. Oferuje ona mokrą karmę dla psa zawierającą wysokiej jakości mięso lub ryby z cennymi dla zdrowia zwierzęcia dodatkami, takimi jak borówki czy maliny będącymi znakomitym źródłem antyoksydantów. Puszki te wzbogacone są dobrej jakości olejami i minerałami, które wspierają kondycję i zdrowie zwierzęcia.

Oto nasz krótki ranking najlepszej mokrej karmy dla psa. A po wszystkie wyżej wymienione produkty zapraszamy do sklepu dla zwierząt Wyspazwierzat.pl.