Transport chorych – jakie są zasady?

transport medyczny

Transport chorych jest często jedyną drogą do przewiezienia osób w ciężkim stanie fizycznym z jednego szpitala do drugiego. Czasami osoby niepełnosprawne lub z trwałymi uszkodzeniami ciała muszą z różnych przyczyn przebyć znaczące odległości. W takich sytuacjach niezbędne jest skorzystanie z prywatnej karetki. Jakie zasady wówczas obowiązują?

Transport chorych – dlaczego warto z niego skorzystać?

Transport chorych w Zielonej Górze powinien przede wszystkim uwzględniać indywidualne potrzeby danego pacjenta. Koniecznością może okazać się stałe monitorowanie funkcji życiowych. Może też być potrzebny nadzór specjalisty o konkretnym profilu – lekarza, ratownika medycznego czy pielęgniarki. Profesjonalna i kompleksowa pomoc zapewnia spokój rodzinie pacjenta, sprawnie dowożąc go z punktu A do punktu B. Warunki sanitarne powinny także być na najwyższym poziomie. Jest to szczególnie ważne w przypadku chorych o niskiej odporności.

Firma Medyczna Lukasmed – kiedy warto skorzystać z jej usług?

Firma Medyczna Lukasmed zajmuje się realizacją transportu medycznego chorych na terenie Zielonej Góry. Ten wykwalifikowany podmiot dysponuje sprawnym i zawsze wysterylizowanym sprzętem oraz pojazdem, dzięki któremu nawet najbardziej chore osoby mają zapewniony komfort i bezpieczeństwo. Przewiezienie pacjenta ze szpitala do szpitala lub z zajęć rehabilitacyjnych do domu jest o wiele łatwiejsze. W razie potrzeby na pokładzie znajduje się pielęgniarka lub lekarz, którzy monitorują stan zdrowia pacjenta.

Ponadto w ofercie tego podmiotu znajduje się również transport surowicy, a także zabezpieczenie imprez masowych. Troska o dobro pacjenta przyświeca tej działalności. Firma Medyczna Lukasmed funkcjonuje na rynku zielonogórskim od 2009 roku. Od tego czasu pomogła setkom pacjentów. Zawsze można liczyć na fachową i szybką pomoc. Dlatego też cieszy się tak znakomitymi opiniami wśród pacjentów oraz ich rodzin. W razie potrzeby zawsze można się z nią skontaktować pod numerem 788 517 844.