Etykiety półbłysk – gdzie się je stosuje?

polblyskowe wtykiety

W porównaniu do etykiet matowych, półbłyszczące prezentują się bardziej efektownie i estetycznie. Są łatwe do wykorzystania w różnych branżach. Można przygotować nadruk na nie na wielu popularnych modelach drukarek, co usprawnia całość procesu. Przeważnie jednak zleca się przygotowanie etykiet profesjonalnej firmie.

Etykiety półbłysk – dlaczego warto je wybrać?

Nowoczesne etykiety półbłysk mogą zostać wykonane również za pomocą druku termotransferowego. Po przygotowaniu są praktycznie od razu gotowe do użycia. Powierzchnia dobrze „trzyma” druk czarnobiały oraz barwę. Nie rozmazuje się, a kształty i kolory są wyraźne przez dłuższy czas.

Etykiety półbłyszczące prezentują się estetycznie, można więc z powodzeniem używać je do oznaczania produktów w widocznych miejscach, w tym różnego rodzaju opakowań i przesyłek. Powierzchnia jest gładka i zabezpieczona wstępnie przed niewielką wilgocią, naświetleniem, zmianami temperatury. 

Jak zamówić etykiety półbłysk?

Z uwagi na prawdopodobne zastosowanie, bardzo będzie liczyła się jakość i trwałość etykiet. Warto więc zlecić ich wykonanie specjalistom, przygotowując wcześniej projekt uwzględniający swoje oczekiwania. Za wykonanie odpowiedzialny może być producent etykiet samoprzylepnych i kątowników tekturowych Randi. W ofercie tego producenta można znaleźć m.in. etykiety półbłyszczące samoprzylepne. 

Etykiety tego rodzaju stosuje się w warunkach wewnętrznych (miejsce pracy, magazyn, sortownia, ewentualnie przewóz). Chodzi o to, że narażone na kontakt z opadami będą naturalnie niszczyły się jako produkt wykonany z papieru. Etykiety półbłyszczące wykazują podwyższoną trwałość na typową wilgoć w warunkach wewnętrznych np. parę wodną.

Etykiety półbłysk – gdzie są stosowane?

Druk tego typu etykiet służy do oznaczania produktów w magazynach i sortowniach. Za ich pomocą można też obkleić regały, półki, przesyłki przygotowane do transportu. Etykieta półbłyszcząca może zawierać wszelkie stosowne informacje oraz ewentualne ozdobne elementy. Jej format jest czytelny i mało skomplikowany.

Podsumowując, tego typu etykiety są idealne do oznaczania różnych produktów przygotowywanych do transportu lub do organizacji wewnętrznej magazynu.