Jak zamówić teczki reklamowe z firmowym logo?

teczka z logo firmy

Aby zamówić foldery reklamowe z logo swojego przedsiębiorstwa, warto pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Jak to zrobić? Przedstawiamy najważniejsze informacje!

Przygotuj projekt teczki reklamowej

Przygotuj logo swojej firmy i wszelkie dodatkowe grafiki lub treści, które zamierza się umieścić na teczkach. Warto przemyśleć, jaki ma być cel danej teczki reklamowej, na przykład może być ona wykorzystana do przekazywania klientom dokumentów, ale również może być ona wykorzystana do promowania konkretnych usług czy produktów. Warto wskazać, że w niektórych przypadkach producent teczek może również zaoferować usługi w tym zakresie, dlatego warto sprawdzić, czy prowadzi on własne studio projektowe.

Znajdź dostawcę teczek reklamowych

Poszukaj drukarni, którzy oferują usługi drukowania teczek reklamowych na zamówienie. Odpowiedni producent teczek powinien zaoferować kompleksową obsługę, a także przystępne ceny, dlatego przed skorzystaniem z danej oferty warto porównać różne propozycje. Warto rozpocząć swoje poszukiwania online, ale również można poprosić o rekomendacje partnerów biznesowych lub zwrócić uwagę na opinie dostępne w internecie, aby znaleźć odpowiednich dostawców.

Poproś o przygotowanie wyceny

Skontaktuj się z wybranymi drukarniami i poproś o wycenę teczek reklamowych. Należy wtedy przekazać do firmy najważniejsze informacje dotyczące realizowanego projektu.

Warto też wskazać, że jeżeli producent teczek ma własną stronę online i pozwala na zamówienie ich przez internet, wycenę można też wykonać samodzielnie, podając odpowiednie parametry bezpośrednio na stronie.

Przekaż do wykonawcy szczegóły projektu

Po wybraniu firmy poligraficznej należy przekazać do niej szczegół projektu teczek reklamowych. Trzeba podać między innymi takie dane jak rozmiar, preferowane materiały, takie jak papier lub karton, oraz wszelkie dodatkowe funkcje, takie jak miejsca na wizytówki lub elastyczne zamknięcia. Trzeba również przekazać pliki graficzne zgodnie z wymaganiami danej drukarni.

Zleć wykonanie teczek reklamowych

Gdy wszystkie szczegóły dotyczące wykonania teczek reklamowych zostały już uzgodnione, w takim przypadku można zlecić ich wykonanie. Należy wyznaczyć nakład teczek reklamowych, czyli liczbę teczek, a także termin realizacji zamówienia. W tym celu trzeba również podać szczegóły związane ze zleceniem, takie jak adres dostawy i informacje dotyczące płatności. Wobec tego zamówienie teczek reklamowych nie jest skomplikowanym procesem i można wykonać go także samodzielnie za pomocą internetu!