• Aktualności
More

  Jak łatwej prowadzić restaurację? Pomoże nowoczesny sprzęt gastronomiczny

  Lokale gastronomiczne mają obecnie do dyspozycji pełną gamę różnych sprzętów do wyboru. Wśród nich znajdują się także takie, z którymi prowadzenie działalności jest jeszcze efektywniejsze. Co warto wybrać, by podnieść wydajność i poprawić efektywność pracy?

  Sklepy dostarczające wyposażenie gastronomiczne, w tym sklep internetowy hybryda-gastro.pl, który współpracuje z najlepszymi markami, mogą zaoferować swoim klientom dostęp do wielu różnych typów urządzeń. Sprawdź, jakie z nich mogą pomóc w codziennym prowadzeniu działalności w branży gastronomicznej!

  Piec konwekcyjno-parowy

  Nowoczesne piece elektryczne pozwalają na znaczne uproszczenie pracy w kuchni w lokalu gastronomicznym. Na szczególną uwagę zasługują piece konwekcyjno-parowe, które charakteryzują się wykorzystaniem dwóch rozwiązań – konwekcji, czyli siły gorącego powietrza, a także pary wodnej.

  Za pomocą pieca konwekcyjno-gazowego można przygotować bardzo wiele dań na bazie warzyw i mięs. Sposób działania pieca powoduje, że mogą one zachować naturalną soczystość i chrupkość. Dania z takiego pieca z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym gościom.

  Piec do pizzy

  Gdy lokal ma serwować pizzę, warto zdecydować się na nowoczesny piec zasilany gazem albo piec elektryczny.

  Chociaż tradycyjnie pizzę wypieka się w piecach opalanych drewnem, utrzymanie w nich odpowiedniej temperatury może być bardzo trudne, a także wymagają one czasochłonnej obsługi. Ponadto wiele miast zakazuje obecnie stosowania tego typu pieców ze względu na smog.

  Zmywarka kapturowa

  Za pomocą nowoczesnej zmywarki zmywanie naczyń w lokalu gastronomicznym będzie jeszcze łatwiejsze. Na uwagę zasługują urządzenia jak zmywarki kapturowe, które dzięki swojej konstrukcji są bardzo proste w obsłudze i błyskawicznie myją naczynia.

  W sklepie hybryda-gastro.pl można zakupić nowoczesne zmywarki kapturowe w wielu wariantach do wyboru.

  Zmywarki do garnków

  Uzupełnieniem zmywarki kapturowej może być także dedykowana zmywarka do garnków. Tego typu zmywarka może zaoferować wysoką skuteczność działania w przypadku dużych garnków oraz innych pojemników. Razem z nią można zaoszczędzić dużo czasu na ręcznym zmywaniu naczyń.

  Szafy chłodnicze

  Ponadto lokal gastronomiczny może działać efektywniej, gdy będzie on wyposażony w szafy chłodnicze z przeszklonymi drzwiami. Dzięki nim można łatwo sprawdzić zawartość bez ich otwierania, co minimalizuje czas potrzebny do znalezienia niezbędnych produktów.

  Ponadto szafy chłodnicze mogą być wykorzystane do przygotowania ekspozycji produktów na sali, na przykład dostępnych w ofercie dań.

  HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

  https://hybryda-gastro.pl

  TEL: 32 418-72-55

  E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

  NIP: 6312312497, REGON: 241677598

  ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

  Zobacz także

  Elementy drewna w domu w projektach Studio O.

  Domy i wnętrza zaprojektowane przed idealnie zgrany w pracy i w życiu osobistym duet Agi Kobus i Grzegorza Goworka ze Studio O. łączy harmonia,...

  Sklep internetowy w modelu dropshipping

  Założenie własnego sklepu internetowego może być bardzo ciekawym pomysłem na biznes. Rynek e-commerce w Polsce stale rośnie, a perspektywa jego rozwoju jest wielce obiecująca....

  Jak walczyć z opuchniętymi oczami?

  Opuchnięte oczy to dolegliwość, która bardzo często dotyka osoby mające trudności ze snem, pracujące przez dłuższy czas przy komputerze a także osoby mające skłonności...

  Skarby natury: aloes

  Aloes jest jedną z najważniejszych i najpopularniejszych roślin leczniczych na świecie, a o jego popularności decyduje m. in. jego uniwersalność. Sok z aloesu to...

  Technologie, które zmienią świat

  Sztuczna inteligencja daje nam coraz więcej możliwości. Ostatnio pojawiło się wiele nowości, które pokazują największe trendy technologiczne, które będą miały ogromny wpływ na przyszłość...

  Polecane artykuły