Jak łatwej prowadzić restaurację? Pomoże nowoczesny sprzęt gastronomiczny

piec do pizzy

Lokale gastronomiczne mają obecnie do dyspozycji pełną gamę różnych sprzętów do wyboru. Wśród nich znajdują się także takie, z którymi prowadzenie działalności jest jeszcze efektywniejsze. Co warto wybrać, by podnieść wydajność i poprawić efektywność pracy?

Sklepy dostarczające wyposażenie gastronomiczne, w tym sklep internetowy hybryda-gastro.pl, który współpracuje z najlepszymi markami, mogą zaoferować swoim klientom dostęp do wielu różnych typów urządzeń. Sprawdź, jakie z nich mogą pomóc w codziennym prowadzeniu działalności w branży gastronomicznej!

Piec konwekcyjno-parowy

Nowoczesne piece elektryczne pozwalają na znaczne uproszczenie pracy w kuchni w lokalu gastronomicznym. Na szczególną uwagę zasługują piece konwekcyjno-parowe, które charakteryzują się wykorzystaniem dwóch rozwiązań – konwekcji, czyli siły gorącego powietrza, a także pary wodnej.

Za pomocą pieca konwekcyjno-gazowego można przygotować bardzo wiele dań na bazie warzyw i mięs. Sposób działania pieca powoduje, że mogą one zachować naturalną soczystość i chrupkość. Dania z takiego pieca z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym gościom.

Piec do pizzy

Gdy lokal ma serwować pizzę, warto zdecydować się na nowoczesny piec zasilany gazem albo piec elektryczny.

Chociaż tradycyjnie pizzę wypieka się w piecach opalanych drewnem, utrzymanie w nich odpowiedniej temperatury może być bardzo trudne, a także wymagają one czasochłonnej obsługi. Ponadto wiele miast zakazuje obecnie stosowania tego typu pieców ze względu na smog.

Zmywarka kapturowa

Za pomocą nowoczesnej zmywarki zmywanie naczyń w lokalu gastronomicznym będzie jeszcze łatwiejsze. Na uwagę zasługują urządzenia jak zmywarki kapturowe, które dzięki swojej konstrukcji są bardzo proste w obsłudze i błyskawicznie myją naczynia.

W sklepie hybryda-gastro.pl można zakupić nowoczesne zmywarki kapturowe w wielu wariantach do wyboru.

Zmywarki do garnków

Uzupełnieniem zmywarki kapturowej może być także dedykowana zmywarka do garnków. Tego typu zmywarka może zaoferować wysoką skuteczność działania w przypadku dużych garnków oraz innych pojemników. Razem z nią można zaoszczędzić dużo czasu na ręcznym zmywaniu naczyń.

Szafy chłodnicze

Ponadto lokal gastronomiczny może działać efektywniej, gdy będzie on wyposażony w szafy chłodnicze z przeszklonymi drzwiami. Dzięki nim można łatwo sprawdzić zawartość bez ich otwierania, co minimalizuje czas potrzebny do znalezienia niezbędnych produktów.

Ponadto szafy chłodnicze mogą być wykorzystane do przygotowania ekspozycji produktów na sali, na przykład dostępnych w ofercie dań.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice