Gdzie zaopatrzyć się w artykuły GSM do sklepu i serwisu?

hurtownia gsm

Masz własny sklep lub serwis GSM? Aby prowadzić działalność w tej branży, kluczowe znaczenie ma znalezienie odpowiedniego dostawcy artykułów GSM. Na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Jak wybrać dobrą hurtownię GSM?

Na rynku działa dziś wiele hurtowni zajmujących się sprzedażą artykułów jak smartfony, telefony oraz dedykowane do nich akcesoria i części. Aby wybrać odpowiednią, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników.

Przede wszystkim dobra hurtownia GSM powinna zaoferować dostęp do szerokiego asortymentu, aby można było zamówić w niej praktycznie wszystko, co potrzebne w działalności firmy. Warto zatem dokładnie zapoznać się z jej ofertą, w tym także z markami, jakie proponuje.

Dla wielu klientów bardzo duże znaczenie ma również forma prowadzenia sprzedaży przez hurtownię. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się hurtownie online, które pozwalają na łatwe i szybkie złożenie zamówienia na artykuły za pośrednictwem internetu. Dzięki temu każdy sklep czy serwis GSM może otrzymać dostęp do szerokiej gamy produktów.

Nie można zapominać także o kwestiach jak atrakcyjne ceny oraz rabaty przeznaczone dla klientów, dzięki którym można zapłacić za potrzebne produkty jeszcze niższą cenę. Wybrane hurtownie oferują także specjalne programy zniżkowe.

Hurtownia GSM Pro-link.eu – lider w dostawie artykułów GSM

Pro-link.eu to hurtownia GSM specjalizująca się w sprzedaży artykułów GSM. Oferuje ona kompleksowy wybór produktów online wraz z szybką dostawą na terenie całego kraju.

W ofercie hurtowni dostępne są między innymi:

  • Karty pamięci, pendrive – Micro SDXC, Micro SDHC i innych typów.

  • Ładowarki GSM, zasilanie – sieciowe, samochodowe, solarne oraz bezprzewodowe, indukcyjne.

  • Kable USB, kable audio – do wielu typów smartfonów i innych urządzeń.

  • Słuchawki, głośniki, urządzenia Bluetooth – bezprzewodowe i przewodowe, w tym głośniki Bluetooth, słuchawki dokanałowe.

  • Części GSM – wyświetlacze, gniazda, przyciski, baterie, akumulatory i inne elementy.

  • Uchwyty, stojaki – samochodowe, rowerowe i inne.

  • Telefony GSM, smartfony – sprawdzone model od uznanych marek, w tym telefony dla seniorów.

  • Smartwatch, zegarki, opaski – sportowe i eleganckie.

  • RTV, DVBT, multimedia, drony – telewizory, tunery, smart TV boksy, anteny, uchwyty, piloty i inne.

  • Pokrowce, futerały – z tworzywa, skórzane.

Hurtownia GSM Pro-link.eu zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów w przystępnych cenach, a także z szybką dostawą do klientów. Poznaj pełną ofertę już teraz online i złóż zamówienie przez internet!

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000