Odblaski reklamowe z nadrukiem – jakie wybrać? Zobacz rodzaje!

nadruk odblaski

Zamierzasz zakupić odblaski z nadrukiem jako podarunek firmowy? To bardzo dobra decyzja, ponieważ takie gadżety są wyjątkowo praktyczne i dbają o bezpieczeństwo użytkowników. Na jakie odblaski z logo firmy warto się zdecydować? Wybór jest spory!

Breloczki odblaskowe – doskonałe dla dzieci

Bardzo popularne odblaski reklamowe to te przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Obecnie można kupić je w wielu wesołych wzorach, na przykład w formie zwierzątek czy też z nadrukami buzi.

Dziecięce odblaski są przeznaczone do umieszczania na plecakach, tornistrach, ale również można powiesić je na kurtce czy na rowerku dziecięcym.

Odblaski tego typu wykonuje się z twardych, sztywnych tworzyw sztucznych albo też można zdecydować się na te z miękkich, elastycznych, grubszych folii.

Kamizelki odblaskowe

Kamizelki bezpieczeństwa wyposażone w odblaski mogą być również bardzo dobrym wyborem jako gadżety reklamowe. Są one często zamawiane dla dzieci, ale również używają ich osoby dorosłe, na przykład podczas uprawiania sportów.

Warto też wskazać, że tego typu kamizelki wykończone logo firmy mogą być bardzo dobrym wyborem, by budować rozpoznawalność firmy, na przykład w branży budowlanej.

Opaski odblaskowe

Popularne odblaski reklamowe w formie zwijanych opasek, które mogą być zakładane na rękę, nogę, a także w innych miejscach.

Zwijane opaski odblaskowe są najczęściej oferowane w kolorze żółtym albo srebrnym. Dostępne są w różnych długościach. Od spodu wykańczane są za pomocą miłego w dotyku materiału, który nie powoduje podrażnień skórnych.

Odblaskowe plecaki i pokrowce na plecaki

W firmach wykonujących odblaski reklamowe można również zamówić plecaki i pokrowce na plecaki wykonane z odblaskowych materiałów.

Plecaki odblaskowe są bardzo popularne na wycieczki. Zapewniają wtedy lepszą widoczność. Podobną funkcję spełniają pokrowce na plecaki, które dodatkowo zabezpieczają je przed wpływem deszczu.

Plecaki i pokrowce można zakupić w wielu formatach i kolorach do wyboru, na przykład jako żółte, zielone, różowe czy niebieskie.

Gadżety odblaskowe dla rowerzystów

Bardzo popularne są również odblaski reklamowe przeznaczone dla amatorów jazdy na rowerze. Dzięki nim również można bezpieczniej poruszać się po drogach w warunkach ograniczonej widoczności.

Gadżety odblaskowe tego typu to między innymi kamizelki, które nie krępują ruchów podczas jazdy na rowerze, pokrowce przeznaczone do nakładania na hełm rowerowy, lampki rowerowe z odblaskami oraz odblaski na szprychy rowerowe.

Obecnie odblaski reklamowe w powyższych wariantach można zakupić również przez internet.