Jakim sprzętem dysponuje pomoc drogowa?

pomoc drogowa

Awarie samochodów zdarzają się tak samo często jak w przypadku każdych innych maszynach. Szczególnie uciążliwe mogą okazać się te występujące na autostradach takich jak A1. W takich przypadkach koniecznie trzeba skorzystać z pomocy lawety, a przy tym wybrać taką firmę, która dysponuje najwyższej jakości sprzętem.

W przypadku usterki samochodu osobowego potrzebna będzie z pewnością nowoczesna laweta, która zagwarantuje wysokie bezpieczeństwo pojazdu, co jednak w momencie gdy dojdzie do usterki samochodu ciężarowego? W takim właśnie wypadku należy konicznie skontaktować się z odpowiednią firmą, która dysponuje specjalistycznym sprzętem do pomocy drogowej tak dużym pojazdom. Trzeba również pamiętać, że istnieją ograniczenia prawne związane z holowaniem, dlatego holowanie auta za pomocą liny na autostradzie jest kategorycznie zabronione. Jakim więc sprzętem dysponuje profesjonalna pomoc drogowa i gdzie ją znaleźć?

Specjalistyczny sprzęt w pomocy drogowej

Pomoc drogowa w Gdańsku oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt do pomocy drogowej, dzięki niemu auto jest bezpiecznie przewożone w docelowe miejsce, a pasażerowie komfortowo transportowani wraz z nim. Firma ta dysponuje nowoczesnymi pojazdami do pomocy drogowej nie tylko samochodom osobowym, do jej usług należy również pomoc drogowa samochodom ciężarowym. Firma Dahlke zajmujemy się specjalistyczną pomocą drogową całodobowo, ale oprócz tego do jej usług należy holowanie samochodów ciężarowych specjalistycznymi pojazdami, które posiadają odpowiednie urządzenia wyciągające pojazdy z rowów.

Co jeszcze warto wiedzieć o pomocy drogowej

Auto holowanie w Gdańsku to także oferta firmy Dahlke, zapewnia ona nie tylko holowanie aut. Korzystając z ich oferty, można liczyć na naprawę małych usterek w swoim pojeździe. Zajmują się takimi sprawami jak wymiana kół lub dowóz paliwa, wyciąganie auto z rowu, uruchomianie awaryjne samochodu, odpompowywanie źle zatankowanych pojazdów złym paliwem.