​​​​Bluza damska z kapturem czy bez – jaką wybrać?

bluza damska

Bluza Guess damska występuje pod postacią wielu modeli, które są dokładnie zaprojektowane przez producenta. Dzięki temu klienci mogą liczyć zarówno na bluzy z kapturem oraz bez. Jaki rodzaj warto wybrać? Fachowcy odpowiadają.

Bluza Guess damska – z kapturem

Bluza Guess damska z kapturem to ubiór, który ma wielu zwolenników. Kaptur przede wszystkim pomaga zachować odpowiedni komfort głowy podczas chłodnych dni. Dzięki niemu zabezpieczone są również włosy oraz cała głowa przed zamoczeniem w deszczową pogodę.

Odzież sportowa sklep internetowy bardzo często ma w swojej ofercie właśnie bluzy z kapturem, ponieważ są one bardzo komfortowe oraz praktyczne. Sportowcom ułatwiają na przykład utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas biegania i nie tylko.

Kaptur pozwala również na zabezpieczenie uszu, które są kluczowe, jeśli chodzi o zdrowie. Każda osoba z pewnością wie, jakie skutki ma przewianie właśnie tej wrażliwej części ciała. Może to mieć konsekwencje, które uziemią sportowca na kilka dni w łóżku.

Bluza Guess damska – bez kaptura

Ten wariant bluzy również ma swoje zalety. Przede wszystkim będzie to możliwość lepszego dobrania kreacji, która uwzględnia jeszcze kurtkę. Ona najczęściej również ma kaptur, co w połączeniu z kolejnym może przynieść niekorzystne połączenie.

Taka bluza może również sprawdzać się szczególnie do kreacji, które są z jednej strony sportowe, ale z drugiej można już śmiało mówić o elegancji. Niektóre bluzy posiadają ciemniejsze kolory, które świetnie sprawdzają się do pracy z klientem.

Brak kaptura to również zadbanie o stan swoich włosów. Nie zahaczają one o niego, przez co lepiej się prezentują. W niektórych przypadkach brak kaptura to również zwiększone bezpieczeństwo, na przykład ze względu na lepszą kontrolę swoich pleców przed zaczepieniem o gałąź.

Bluza Guess damska ma swoje zalety zarówno w postaci bez kaptura lub z. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.