Uprawiasz sport? Twoja odzież powinna się wyróżniać! Zobacz najlepsze kolory damskich kurtek sportowych w tym sezonie

kurtka damska

Modna kurtka sportowa damska to marzenie wielu kobiet. Zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i na estetykę, praktyczne rozwiązania oraz – co dla wielu pań jest najważniejsze – kolor. Jakie warianty będą świetnym wyborem na obecny sezon?

Kurtki sportowe damskie – jakie kolory są obecnie na czasie?

Lista bezpiecznych, a jednocześnie miłych dla oka, atrakcyjnych kurtek damskich, nie zmienia się od wielu lat. Kolory, jakie są na topie raczej nie zmieniają się radykalnie, a stopniowo ewoluują. Co najwyżej, co jakiś czas zmieniają się ich odcienie.

I tak, obecnie w modzie jest na przykład czerwona kurtka sportowa, ale chodzi tu o ciemną, intensywną czerwień, a nie o blade, “malinowe” kurtki, które były modne jeszcze dwa-trzy lata temu. Świat mody opiera się właśnie na takich subtelnościach i doskonale widać to na przykładzie damskich kurtek.

W grze wciąż są kurtki w kolorze czarnym, zielonym (to jeden z hitów ostatnich lat, który na nowo wraca do świata mody), żółtym, wspomnianej już wcześniej, intensywnej czerwieni oraz w różnych odcieniach niebieskiego. Obecnie raczej skłaniany się ku tym jaśniejszym tonacjom kolorystycznym, które można określić mianem morskiego błękitu oceanu.

Damskie kurtki sportowe z kapturem – czy warto w nie inwestować?

Tak, to wciąż bardzo ceniony rodzaj odzieży. Każda kurtka dla osoby aktywnej już z założenia powinna mieć kaptur, bez względu na to, czy jest on składany lub odpinany, czy wręcz przeciwnie – wyraźnie wyeksponowany i na przykład wykonany w nieco innym odcieniu kolorystycznym.

Dlaczego to tak ważne? Taki kaptur będzie chronić nas przed deszczem, wiatrem czy podczas jesiennych opadów śniegu i deszczu ze śniegiem, gdy będziemy spacerować po parku. To bardzo ważny element, który pełni nie tylko kwestię estetyczną, ale praktyczną, funkcjonalną. Nie warto go bagatelizować.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://bialanews.pl/5-elementow-w-ktore-powinny-byc-wyposazone-damskie-kurtki-sportowe/.

Wiosenne damskie kurtki sportowe – jakie standardy powinny spełniać?

Wiosna to czas, kiedy świat na nowo budzi się do życia. To właśnie wtedy znów częściej wychodzimy na dwór, udajemy się na długie spacery, wznawiamy aktywność fizyczną, czy decydujemy się na wyprawy w góry czy nad jeziora lub do lasu.

Nieodłącznym towarzyszem powinna być odpowiednio dobrana, kurtka damska. Dlaczego? Ponieważ wiosna to ten czas w roku, kiedy pogoda zmienia się bardzo dynamicznie. Temperatura potrafi szybko spaść nawet o kilka stopni.

Na porządku dziennym są też wiosenne ulewy i nagłe zmiany pogody. Znasz to uczucie, kiedy wychodzisz z domu przy pięknej, słonecznej pogodzie, a następnie, w połowie drogi, łapie Cię rzęsista ulewa. Wiosną to więcej niż prawdopodobne.

Upewnij się więc wcześniej, że Twoja sportowa kurtka damska jest nie tylko elegancka i stylowa, ale i funkcjonalna. Kaptur oraz odpowiedni stopień wodoodporności sprawią, że będziesz nie tylko wyglądać świetnie, ale też wrócisz do domu zadowolona z wyprawy.